Moderné zákroky dostupné aj pre Záhorákov

Rozhovor s riaditeľkou MUDr. Zuzanou Laluhovou Striežencovou, MPH.
Naša nemocnica sa špecializuje na široké spektrum ambulantnej aj nemocničnej starostlivosti, vrátane moderných zákrokov ako je intravitreálna liečba sietnice. Dokonca aj pacienti z iných regiónov Slovenska hľadajú naše služby pre ich vysokú špecializáciu a rýchlu dostupnosť.

Naša nemocnica ponúka:

• 5 lôžkových oddelení
  • 45 špecializovaných ambulancií
  • Centrum plánovanej operačnej starostlivosti
  • 3500 operačných výkonov ročne, z toho 2000 v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti
  • Moderné vybavenie a špecializované centrá priamo v Malackách

Zameriavame sa aj na problémy ako cukrovka a obezita, ktoré sú v našom regióne veľmi časté. Zároveň neustále modernizujeme naše vybavenie a rozširujeme ponuku zákrokov, aby sme zabezpečili čo najlepšiu starostlivosť pre všetkých pacientov.
Článok si môžete prečítať tu.